Засоби захисту

 
 
Фунгіциди
Інсектициди
Гербіциди
Протравлювачі
Безпека
 

Отрутохімікати

 
 
Актара
Скор
Ридомил
Дуал Голд
Фастак
Карате Зеон
Фуфанон
Ураган Форте
Мілагро
Центуріон
Банвел
Гезагард
Бетанал
Бурефен
Базис
Імпакт
 

Хвороби рослин

 
 
Хвороби пшениці
Хвороби кукурудзи
Хвороби ячменю
Хвороби ржі
Хвороби вівса
 
 

Шкідники

 
 
Клас комахи
Тип молюски
Клас багатоніжки
Клас нематоди
 

Добрива

 
 
Азотні
Фосфорні
Калійні
 

Добрива органіка

 
 
Гній тварин
Пташиний послід
Система добрив
 
Вітаємо Вас на сторінках нашого сайту!
 
 

Історія  Росії

Герб России.    Росія заснована в 862 г - держава, розташована в Євразії (східній частині Європи і в північній частині Азії). З півночі на південь країна простягнулася більш ніж на 4000 км, а із заходу на схід майже на 10000 км. найбільша по площі держава світу (17 075 400 км чи 11,46 % (1/9) площ усієї суші Землі, або 12,65 % (1/8) заселеній людиною суші, що майже удвічі більше, чим у Канади, що займає друге місце).

     Населення - 141 887 500 чоловік (на 1 січня 2009), причому 79,3 % жителів проживає в Європейській частині Росії (Центральний федеральний округ, Південний федеральний округ, Північно-західний федеральний округ, Приволжський федеральний округ), в Азіатській частині Росії (Сибірський, Далекосхідний федеральний округа і Тюменська область, адміністративно віднесена до Уральського федерального округу) - 20,7 %. Нині Росія займає дев'яте місце у світі по цьому показнику. Велика частина населення проживає в містах - 73,1 %, росіяни - 81,5%, татари - 3,8%, українці - 3%, чуваші - 1,2 %, башкири - 0,9%, білоруси, удмурти, казахи, Молдавія, інші - 9,6%. Державна мова Росії - російська.

    Граничить з 18 країнами (найбільший показник у світі). Сухопутний кордон з наступними державами: Норвегія, Фінляндія, Естонія, Латвія, Литва, Польща, Білорусія, Україна, Абхазія, Грузія, Південна Осетія, Азербайджан, Казахстан, Китай, Монголія, Північна Корея; по морю граничить з Японією і США.

    Після розпаду СРСР у кінці 1991 року Російська Федерація була визнана міжнародним співтовариством як держава-продовжувач Союзу РСР і зайняла його місце в Раді Безпеки ООН. Член таких міжнародних організації, як: ООН, СНД, ЕврАзЭС, ЦАС, ОДКБ, ШОС, АТЭС і інші.

Росія має найбільші у світі запаси мінеральних і енергетичних ресурсів і вважається енергетичною наддержавою . Також вона має найбільші світові запаси лісу і озер, що містять приблизно одну чверть від світових запасів не замороженої прісної води.

   Столиця Росії - місто Москва. Всього в Росії є 11 міст з населенням більше 1 млн чоловік : Москва, Санкт-Петербург, Новосибірськ, Єкатеринбург, Нижній Новгород, Самара, Омськ, Казань, Челябінськ, Ростов-на-Дону, Уфа.

   Росія - держава з федеральним пристроєм. У складі Російської Федерації 83 рівноправні суб'єкти, у тому числі 21 республіка, 9 країв, 46 областей, 2 міста федерального значення, 1 автономна область, 4 автономні округи. Росія також підрозділяється на 7 федеральних округів, в кожному з них працює повноважний представник президента.
Суб'єкти Федерації мають своє адміністративно-територіальне ділення. Як правило, основними одиницями у складі суб'єкта є райони і міста республіканського (обласного, крайового) значення.

   Система органів державної влади суб'єктів Федерації повинна відповідати загальним принципам, що встановлюються Федерацією. У кожному регіоні є законодавчий (показний) орган (парламент, законодавчі збори) і виконавчий орган (уряд). У багатьох існує також посада вищого посадовця (президент, губернатор), які наділяються повноваженнями законодавчими органами влади суб'єкта РФ за представленням Президента і можуть займати свій пост необмежене число разів.

    Грошова одиниця - рубель, дорівнює 100 копійкам.
У обігу є монети в 1, 2, і 5 рублів, а також паперові купюри гідністю в 5, 10, 50 і 100, 500, 1000 і 5000 рублів. Товарний штрих-код 460-469.

 

Интересное из сети

 
 

 

Объявления

 
 
Дать объявление
Оборудование
Строительство
Для дома
Услуги
Прочее
 

 

Ortus © 2006 - 2011   При використанні матеріалів сайту активне гіперпосилання обов'язкове!